İLETİŞİM ORALARNERELER

 

Merhabalar, iletişim oralarnereler  için  tabiki çekinmeden sorularınızı sorabilirsiniz 🙂 sizin için bu gezilerimizi kaleme alıyoruz ve yardımcı olmasını istiyoruz. İlk defa çıkacağınız yollarda aksiliklere ve belirsizliklere daha önceden bizden de bilgi sahibi olun. Gezileriniz daha keyifli geçsin. Daha çok yerleri bizimle keşfetmekte belki sizin için keyifli olabilir. site içerisindeki ara butonundan daha hızlı aramalar yapabilirsiniz.

 

İletişim oralarnereler için Lütfen sorularınızı bize bu şekilde iletirseniz bize çok yardımcı olmuş olursunuz ❤️

Sizlere daha hızlı cevap vermemiz adına sorularınızı yazılarımızın altına yorum olarak bırakırsanız mutlu oluruz. Sizin sorduğunuz sorulardan herkes faydalanmış olur. Seyahatte olduğumuzda sizlere geç cevap verirsek eğer lütfen bize darılmayın, kırılmayın. İnanın gittiğimiz bazı yerlerde telefon çekmemekte. Bizim ile ilgili kişisel sorularınızı NASIL MI GEZİYORUZ DA yanıtladık. Bir tane de video muz geliyor.

iletişim oralarnereler İşbirlikleri ve reklam için mail adresimizden ve instgram sayfamızdan bize ulaşın. Bu iki gezgin aşığın Gezilerine Sponsor olmak isterseniz lütfen iletişimde kalalım. Daha çok yer gezebilmemiz için sizlerin desteğine her zaman ihtiyacımız var. Gezmek isteyenlere de biz destek vermekten hiç çekinmeyiz. 

Canlı ve daha heyecanlı takip için @oralarnereler instgramdan takipte kalın. Storylerle gezdiğimiz yerler hakkında daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz. Kedi ile nasıl gezilir. Türkiyede ki trenler hakkında ve daha bir çok konu için yorum bırakmayı untmayın.

Belgesel ve blog tarzındaki maceralarımızı oralarnereler YouTube kanalımıza da bekleriz. Videolarımızda gezeceğiniz bölge hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz burası sizin için ideal bir yerdir.

 

oralarnerelerinfo@gmail.com adresinden bize yazınız.

oralarnereler
iletişim oralarnereler